Anasayfa / Genel / Arhavi Belediye Spor Erkek Voleybol Takımımız Şampiyon Olarak Adını Efeler Ligine Yazdırdı

Arhavi Belediye Spor Erkek Voleybol Takımımız Şampiyon Olarak Adını Efeler Ligine Yazdırdı

Arhavi Belediye Spor Erkek voleybol takımımız Mersin’de düzenlenen yükselme gurubu final maçlarında şampiyon olarak adını Efeler Ligi’ne yazdırdı. Büyük bir başarıya imza atılarak elde edilen bu şampiyonluk ilçeyi sevince boğdu.

Arhavi Belediyesi Spor voleybol takımımız bu sezon yer aldığı 1. Lig B gurubunu lider olarak tamamlamasının ardından, Sivas ilinde oynanan yarı final maçlarında da gurubunu lider olarak tamamlamış ve finallerde oynamaya hak kazanmıştı. 20-22 Mart tarihlerinde Mersin ilinde düzenlenen final müsabakalarında ise çok çekişmeli maçlar sonunda topladığı 5 puanla birinci olarak şampiyonluğa imza attı ve adını Efeler Ligine yazdırdı.

Temsilcimiz Arhavi Belediye Spor, 2018-2019 sezonunda Türkiye Voleybol Federasyonu’nun en üst ligi olan Efeler Ligi’nde mücadele ederek ilçemizi ve bölgemizi en üst seviyede temsil edecek.

Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu yaptığı açıklamada, “bu büyük başarıda en çok emeği olan sporcu kardeşlerim ve teknik heyetimiz başta olmak üzere, takımımızı bir an bile yalnız bırakmayan hemşehrilerime sonsuz teşekkür ediyorum. İlçemiz adına büyük bir başarıya imza attık. Artık Efeler liginde ilçemizi ve bölgemizi en iyi şekilde temsil edeceğimize inanıyor, tekrar emeği geçenlere teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.

Milletvekili Kışla Belediye Başkanını Arayarak Tebrik Etti

Milletvekili İsrafil Kışla ise Meclis çalışmalarından dolayı Mersine gidemese de Mecliste TV den maçları an be an takip etti. Karşılaşma sonrası büyük bir sevinç yaşayan Kışla Arhavi Belediyesi başkanı Coşkun Hekimoğlu’nu arayarak tebrik etti. Bugünlere gelinmesinde milletvekilimiz olarak sizlerin de çok büyük emeği var. Bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmadınız diyen Hekimoğlu ise verdiği desteklerden dolayı Milletvekiline teşekkürlerini iletti

Okuyabileceğiniz Diğer Haber

Computer Science Engineer Salary Exposed

The Unexpected Truth About Computer Science Engineer Salary How a site looks and functions is …